Green Garden Club Resort

+355 4 2 420 892

Green Garden Club Resort

Green Garden Club Resort, nje resort me 3 yje i pozicinuar prane detit ne Briatico, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive dhe nje qendrim te paharrueshem.
Personi/Nata/Fillon nga 69

Description

Green Garden Club Resort, nje resort me 3 yje i pozicinuar prane detit ne Briatico, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive dhe nje qendrim te paharrueshem.

 • Vendodhja: Briatico, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 250 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Briatico 2 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 44 kilometra.
GREEN GARDEN 3* ALL INCLUSIVE
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 13.99 vjec 2 - 13.99 vjec
20 Maj - 23 Qershor € 69 Falas € 34
24 Qershor - 28 Korrik € 88 Falas € 44
29 Korrik - 1 Shtator € 119 Falas € 59
2 - 8 Shtator € 88 Falas € 44
9 Shtator - 14 Tetor € 69 Falas € 34
       
       
Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Lejohen qen te vegjel max deri ne 10 kg te paisur me certifikate , pagesa eshte 60 Euro per jave.
► Akomodimi per 2 adult behet ne dhome standarte , ndersa 2 adult + 2 femije akomodohen ne dhome superiore.

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Dhoma familjare
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Ballkon
 • Pamje kopeshti
 • Pamje pishine
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhomat me dy hapsira te ndara - me kerkese
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh.

Vleresimet: 

 • HolidayCheck ...
 • Booking.com
 • TripAdvisor 4/5

Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije 
 4. Parkimi
 5. Wifi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Kafshet shtepiake.
 4. Fitness

Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 69€ / Personi/Nata/Fillon nga