Halkidiki Palace Hotel-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Halkidiki Palace Hotel-Halkidiki

Halkidiki Palace Hotel - Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Halkidiki Palace Hotel i vendosur ne nje koder te vogel, hoteli ofron dhoma komode te rehatshme dhe nje shumellojshmeri sherbimesh cilesore.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:          

 • Internet    
 • Parkim    
 • Pishine
 • Siguracione
 • Transferta  
 • Plazh        
 • Restorant, Bar  
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv
 • Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 9
 •  Comfort 8.9
 •  Facilitete 8.6
 •  Stafi 9.2
 •  Vlera per kosto 8.7
 •  Wifi falas 6.2
 •  Vendodhja 8.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishina e jashtme


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte perdorur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select