Hanioti Melathron Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Hanioti Melathron Hotel Halkidiki

Hanioti Melathron Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Hanioti Melathron Hotel Halkidiki ndodhet rreth 90 km larg nga aeroporti i Selanikut dhe 5 km larg nga resortet Polychrono & Pefkochori.Hoteli ofron sherbim half board.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:        

 • Internet
 • Pishine
 • Siguracione
 • Transferta
 • Plazh
 • Restorant
 • Pishine per femije

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tv
 • Kanale Tv
 • Tv satelitor
 • Frigorifer

Vleresime:

 • Pastertia 8.3
 •  Comfort 8
 •  Facilitete 7.8
 •  Stafi 8.3
 •  Vlera per kosto 7.6
 •  Wifi falas 6.4
 •  Vendodhja 8.4

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina

Siguracionet


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Tansporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select