Hanioti Village & Spa Resort Halkidiki

+355 4 2 420 892

Hanioti Village & Spa Resort Halkidiki

Hanioti Village & Spa Resort Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Hanioti Village & Spa Resort Halkidiki

Description

Hanioti Village & Spa Resort Halkidiki ndodhet rreth 90 km larg nga aeroporti i Selanikut.Hoteli ofron dhoma komode me nje stil te thjeshte dhe eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta buxhetore familjare.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:        

 • Doktor          
 • Palester      
 • Internet      
 • Parkim      
 • Pishine    
 • Masazh  
 • Jacuzzi  
 • Sauna    
 • Dyqane
 • Dhoma familjare
 • Spa
 • Siguracione
 • Transferta
 • Plazh
 • Bar, Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv
 • Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 9.5
 •  Comfort 9.5
 •  Facilitete 9.3
 •  Stafi 9.6
 •  Vlera per kosto 8.8
 •  Wifi falas 9.5
 •  Vendodhja 9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Dreka e femijeve (pagese ekstra)

Pijet

Spa (pagese ekstra)

Masazhe (ekstra pagese)

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select