Hilltop Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Hilltop Hotel Halkidiki

Hilltop Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Hilltop Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne koder ne periferi te fshatit turistik Hanioti. Hoteli ofron dhoma komode me ballkone me pamje nga deti, pishina, kopshti. Ne hotel gjeni nje game te gjere sherbimesh cilesore duke mirepritur cdo vizitore te kaloj pushime te paharrueshme.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Wifi falas
 • Pishine
 • Parkim
 • Transferta
 • Dhoma familjare
 • Recepsion 24 ore
 • Siguracione
 • Plazh privat
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:  

 • Kondicioner
 • Dush          
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Tv
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 8.7
 • Comfort 8.6
 • Facilitete 8.3
 • Stafi 8.7
 • Vlera per kosto 8.4
 • Wifi falas 6.2
 • Vendodhja 8.2

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Internet (pagese ekstra)

Siguracionet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select