HILTON DALAMAN SARIGERME RESORT & SPA BODRUM

+355 4 2 420 892

HILTON DALAMAN SARIGERME RESORT & SPA BODRUM

Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa, nje resort me 5 yje i vendosur ne Dalaman, Turqi. Hoteli ofron te gjitha vaktet dhe pije.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • HILTON DALAMAN SARIGERME RESORT & SPA BODRUM

Description

HILTON DALAMAN SARIGERME RESORT & SPA BODRUM, nje resort me 5 yje i vendosur ne Dalaman, Turqi. Hoteli ofron te gjitha vaktet dhe pije.

 • Vendodhja: Dalaman, Turqi
 • Plazhi privat ranor
 • Distanca Tutle Beach 13 km
 • Distanca nga Lumi Dalaman  19 km
 • Distanca nga Aeroporti  Ndërkombëtar Dalaman  15 km

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete Sportive
 • Dhoma familjare
 • Pamje nga deti
 • Sporte ujore
 • Transferta
 • Plazh privat
 • Pishine
 • Spa
 • Wifi
 • Qender trajtimesh
 • Masazhe, Hammam, Sauna
 • Qender fitness
 • Sporte uji

  Dhomat:

 • TV LCD satelitor
 • Ajer te kondicionuar
 • Tualet
 • Ballkon
 • Pamje
 • Dhome elegante
 • Wifi

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes,Dreke,Darke
 2. Pijet sipas programit All Inclusive
 3. Wifi
 4. Hyrje ne palester
 5. Tennis
 6. Parkimi

Nuk Përfshihen

 1. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 2. Transporti
 3. Transferta
 4. Spa (pagese ekstra)
 5. Masazhet (pagese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

19/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select