Hotel Alpin Dardha Korce

+355 4 2 420 892

Hotel Alpin Dardha Korce

Hotel Alpin Dardha ndodhet ne Dardhe, 17 km nga qyteti i Korçës, ideal per clodhje ne fundjave ose pushime malore me debore dhe ski.
Fillon nga 35

Description

Hotel Alpin Dardha ndodhet ne Dardhe, 17 km nga qyteti i Korçës, ideal per clodhje ne fundjave ose pushime malore me debore dhe ski.

Hotel Dardha ndodhet 17 km nga qyteti i Korçës. Ajo ka një bar, restorant, spa, palestër. Të gjitha dhomat janë të pajisura me internet. Parkimi është falas. Çdo dhomë ka një tavolinë, TV dhe ballkon. Nga dhoma ju mund të shijoni nje panoramë te bukur malore. Zona e Spa në hotel ofron një sauna te perbashket, hamame dhe dush. Turistët mund të vizitojne Liqenin e Prespës 35 km ose Liqenin e Ohrit, 50 km larg.

Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit

 • Parkim Falas
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Restorant
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Sherbim lavanderie
 • SPA dhe qender trajtimi

Dhomat dhe sherbimet ekstra

 • Banje me dush
 • Pajisje tualeti personale
 • Ballkon
 • Tharese flokesh
 • Televizion
 • Tavolina pune

Sporte & Aktivitete

 • Kend lojrash per femije

Perfshihen:

 • mengjesi
 • parkimi
 • free wirless

Nuk perfshihen:

 • spa


Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Nuk Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Prices

Room Type Dates Price
30/10/2017 - 01/12/2020 35€ / Fillon nga