Hotel Alpina Mavrovo

+355 4 2 420 892

Hotel Alpina Mavrovo

Hotel Alpina Mavrovo - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Në mes të peisazhit të mrekullueshëm të Mavrovës, Alpina Hotel është hoteli më i rehatshëm i ndërtuar në stilin malor, sipas të gjithave standardeve evropiane.Dhomat dhe restoranti kanë një pamje të mrekullueshme panoramike të shpateve të malit Bistra.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Sherbim dhome
 • Internet
 • Transferta
 • Parkim
 • Bar
 • Restorant
 • Sherbime pastrimi
 • Recepsion 24 ore

Dhomat: 

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tv 
 • Pamje

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Free Wi-Fi

Lejohen kafshet shtepiake.

 


Nuk Përfshihen

Transporti


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

18/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select