Hotel Bip Budva

+355 4 2 420 892

Hotel Bip Budva

Hotel Bip Budva iu jep një mundësi të rehatshme akomodimi për te gjithe vizitorët e pozicionuar në bulevardin kryesor vetëm 300 metra nga plazhi popullor i plazhit Slovenska.
sipas ofertes 0

Description

Hotel Bip ndodhet në bulevardin kryesor në Budva, vetëm 300 metra larg plazhit të famshëm Slovenska plazh. Nga tarraca e hotelit ju mund të shijoni pamje panoramike të detit dhe ishullit Shën Nikolla.

Facilitete:

 • Dhoma familjare
 • Sherbim dhome
 • Bar
 • Restorant
 • Wifi
 • Parkim
 • Aktivitete sportive
 • Sherbime pastrimi
 • Transferta
 • Recpesion 24 ore
 • Tarrace

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ngrohje
 • Kasaforte
 • Ballkon
 • Pamje
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Peshqir
 • Carcafe
 • Dollap

Vleresime:

 •  Pastertia 5.5
 •  Comfort 5.3
 •  Facilitete 4.9
 •  Stafi 7.1
 •  Vleresimi per kosto 6.1
 •  Wifi falas 6.5
 •  Vendodhja 7.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Lejohen kafshet shtepiake.

Parkimi

Free Wi-Fi


Nuk Përfshihen

Transporti

Taksat e qytetit (1,5 euro per te rriturit dhe 0,8 euro per femijet)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

22/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select