Hotel Brile,Kolashine

+355 4 2 420 892

Hotel Brile,Kolashine

Brile Hotel në Kolashin eshte nje destinacion per te vizitoret nga e gjithe bota ku cdo sezon ofron pervoje të ndryshme por po aq sfiduese.
sipas ofertes 0

Description

Hotel Brile është vendosur në Kolashine në Rajonin e Qarkut Kolashine.Ofron nje shumellojshmeri aktivitetesh si ski, ciklizem,peshkim,gjueti ideale per te kaluar nje fundjave te paharrueshme.Kjo pronë është vlerësuar edhe për vlerën më të mirë në Kolashine dhe mirepret te gjithe vizitoret vendas edhe nderkombetare.

Facilitete:

 • Sherbim dhome
 • Dhoma familjare
 • Internet
 • Transferta
 • Parkim
 • Bar
 • Restorant
 • Sherbime pastrimi
 • Makina me qera
 • Recpesion 24 ore
 • Aktivitete sportive

Dhomat: 

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tv
 • Kanale televizive
 • Dollap
 • Tavoline
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 •  Pastertia 9.2
 •  Comfort 8.3
 •  Facilitete 8.1
 •  Stafi 9.2
 •  Vleresimi per kosto 8.9 
 •  WiFi falas 7.5
 •  Vendodhja 8.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi


Nuk Përfshihen

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Transporti

Taksat e qytetit (1,5 euro per te rriturit dhe 0,8 euro per femijet)

Spa


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

21/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select