Hotel Budva

+355 4 2 420 892

Hotel Budva

Hotel Budva, me nje vendndodhje të përsosur në zemër të qendrës së qytetit të vjeter piktoreske i Budvës është zgjedhja perfekte nëse doni të përjetoni jetën tërheqëse të natës dhe ditës ne kete qytet.
sipas ofertes 0

Description

Hotel Budva i pozicionuar ne qytetin e vjeter te Budves ju ofron te provoni nje ekperience ndryshe duke shijuar kuzhinen lokale dhe internacionale qe ofron hoteli.Vetem 3 minuta larg nga shetitorja hoteli iu jep mundesine te shijoni shetitjet buze detit

Facilitete:

 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Spa
 • Qender trajtimesh
 • Sherbime pastrimi
 • Bar
 • Restorant

Dhomat: 

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Minibar
 • Kasaforte
 • Peshqir
 • Carcafe
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 •  Pastertia 9.4
 •  Comfort 9
 •  Facilitete 8.8
 •  Stafi 9
 •  Vleresimi per kosto 8.5
 •  Wifi falas 9.1
 •  Vendodhja 9.4

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Free Wi-Fi


Nuk Përfshihen

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Transporti

Spa

Taksat e qytetit (1.5 euro per te rriturit dhe 0,8 euro per femijet)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

21/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select