Hotel BV Borgo Del Principe Kalabri

+355 4 2 420 892

Hotel BV Borgo Del Principe Kalabri

Hotel BV Borgo Del Principe Kalabri, hotel 4 yje Sherbimi all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Hotel BV Borgo Del Principe Kalabri, nje hotel me 4 yje i vendosur ne brigjet e Kalbrise, 8 km larg nga Trompea, Itali. Sherbimi eshte all inclusive.

 • Vendodhja: Zambrone, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti - direkt ne det
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 50 kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Parkim
 • Pishine
 • Transferta
 • Bar

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Ballkon
 • Tarrace ose verande
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer te kondicionuar
 • Cooling fan
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh
 • Kasaforte me kosto

Vleresimet:

 • Holidaycheck 4.4/6
 • Booking.com 7.7/10
 • TripAdvisro 4.5/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pijet

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Hotel BV Borgo Del Principe Kalabri, hotel 4 yje Sherbimi all inclusive.

Cmimet me poshte perfshijne 10% zbritje per rezervimet brenda dates 30 Qershor!


7 nete, periudha 5 Maj -2 Qershor

 • Cift: ishte €910-> behet €819
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €910-> behet €819
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1141 -> behet €1027
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 3 - 30 Qershor

 • Cift: ishte €1092-> behet €983
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1092-> behet €983
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1365 -> behet €1229
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 1 Korrik - 4 Gusht

 • Cift: ishte €1400 -> behet €1260
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1750-> behet €1575
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €2100-> behet €1890
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 5 - 25 Gusht

 • Cift: ishte €1904 -> behet €1714
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €2380 -> behet €2142
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €2856 -> behet €2570
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 26 Gusht - 1 Shtator

 • Cift: ishte €1400 -> behet €1260
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1750-> behet €1575
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €2100-> behet €1890
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 2 - 8 Shtator

 • Cift: ishte €1092-> behet €983
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1092-> behet €983
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1365 -> behet €1229
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 9 Shtator - 13 Tetor

 • Cift: ishte €910-> behet €819
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €910-> behet €819
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1141 -> behet €1027
  bëni kërkesë..

BV BORGO DEL PRINCIPE 4* Mengjes, Dreke, Darke me pije
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 12.99 vjec 2 - 12.99 vjec
5 Maj -2 Qershor € 65 Falas € 33
3 - 30 Qershor € 78 Falas € 39
1 Korrik - 4 Gusht € 100 € 50 € 50
5 - 25 Gusht € 136 € 68 € 68
26 Gusht - 1 Shtator € 100 € 50 € 50
2 - 8 Shtator € 78 Falas € 39
9 Shtator - 13 Tetor € 65 Falas € 33
       
       
Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 15% zbritje rezervimet deri ne 31 Mars , akomodim midis 5 Maj - 13 Tetor
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 5 Maj - 13 Tetor
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Qershor, akomodim midis 9 Shtator - 13 Tetor
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
All Incluisive opsionale 7 euro shtese / personi / dita per te rritur dhe femije ku perfshihen edhe (pijet freskuese, pijet alkolike vendase 
nga 19:00-24:00, kafe dhe kapucino, tavoline me pamje deti, peshqira)
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi per 2 adult dhe 2 adult + 1 femije behet ne dhome Standarte, ndersa 2 adult + 2 femije akomodohen ne dhome katershe standarte .

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select