Hotel Cile Kolashine

+355 4 2 420 892

Hotel Cile Kolashine

Hotel Cile Kolashine ofron nje mikepritje per te gjithe vizitoret vendas dhe nderkombetare per te kaluar nje fundjave te mbrekullueshme te mbushur me aktivitete sportive si ciklizem, gjueti, peshkim.
sipas ofertes 0

Description

 

Hotel Cile në Kolashine eshte i vendosur 960 metra mbi nivelin e detit dhe 8.5 km nga  sheshi i Skive i rrethuar  nga pylli i virgjër i Parkut Kombëtar Biogradska Gora. Shpatet janë të përshtatshme për fillestarët dhe për skiatorët e avancuar.Ofron mikrepritje per te gjithe vizitoret vendas dhe nderkombetare.

Facilitete:

 • Dhoma familjare
 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Aktivitete sportive

Dhomat: 

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Tavoline
 • Radio
 • Tv
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare
 • Tualet
 • Peshqir
 • Caracafe
 • Aksesore ne tualet

Vleresime:

 •  Pastertia 8.9
 •  Comfort 8.2
 •  Facilitete 8.2
 •  Stafi 9.5
 •  Vleresimi per kosto 8.8
 •  Wifi falas 8.8
 •  Vendodhja 8.7

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

 

 

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Taksat e qytetit (1,5 euro per te rriturt dhe 0,8 euro per femijet)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

18/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select