Hotel El Greco Selanik

+355 4 2 420 892

Hotel El Greco Selanik

Hotel El Greco Selanik - Mengjes bufe dhe kafe
sipas ofertes 0

Description

Hotel El Greco eshte një nga hotelet me të mira në qender të Selanikut qe ju ofron sherbim të cilesise së larte dhe pervojen me te mire qendrimi.Hoteli ofron kategori te ndryshme dhomash te cilat jane dekoruar me ngjyra të ngrohta tokesore, të dizajnuara për t'u ndjere si ne shtepi.

Ofertat per Fundjave ne Selanik

2 nete / 3 dite me mengjes dhe darke te perfshire dhe 3 nete / 4 dite per festat e fundvitit.. 

Akomodim ne dhome Dopjo/Dyshe - Klasike (apaciteti minimal i dhomes 2 persona adult)

Transporti me autobus Tirane - Selanik - Tirane (stacioni qendror) €55 shtese per person (pavaresisht moshave)

Data  2 nete me Mengjes   2 nete Mengjes + Darke  Kontakto
24 - 26 Nentor  € 75  € --
27 - 29 Nentor   € 70  € --
01 - 03 Dhjetor  € 75  € --
08 - 12 Dhjetor  € 75  € --
15 - 17 Dhjetor  € 75  € --
22 - 24 Dhjetor  € 75  € --
24 - 27 Dhjetor  € 105  € --
30 Dec - 2 Jan  € 215  € --
05 - 07 Janar  € 89  € --
12 - 14 Janar  € 89  € --
19 - 21 Janar  € 89  € --
26 - 28 Janar  € 89  € --
02 - 04 Shkurt  € 89  € --
09 - 11 Shkurt  € 89  € --
13 - 15 Shkurt  € 85  € --
16 - 18 Shkurt  € 89  € --
23 - 25 Shkurt  € 89  € --
02 - 04 Mars  € 89  € --
07 - 09 Mars  € 85  € --
09 - 11 Mars  € 89  € --
16 - 18 Mars  € 89  € --
23 - 25 Mars  € 89  € --
31 Mar - 02 Pri  € 89  € --
06 - 08 Prill  € 89  € --
13 - 15 Prill  € 89  € --
20 - 22 Prill  € 89  € --

Facilitete:

 • Wifi
 • Parkim
 • Dhoma familjare
 • Transferta
 • Restorant
 • Bar
 • Bicikleta me qera

Dhomat:

 • Frigorifer
 • Kondicioner
 • Dush
 • Banjo private
 • Tharese flokesh
 • Tv me ekran te sheshte
 • Tv satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Sipas ofertes.


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

23/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select