Hotel Flamingo Korce

+355 4 2 420 892

Hotel Flamingo Korce

Hotel Flamingo Korce - Mengjes kontinental dhe kafe
sipas ofertes 0

Description

Hotel Flamingo Korce ndodhet ne qender te qytetit, prane pazarit te vjeter dhe bulevardid kryesor, ideal per pushime fundjave me familjen dhe miq.

Sherbimi: Mengjes kontinental dhe kafe

Facilitete:

 • Recepsion 24 ore
 • Parkim
 • Wifi
 • Bar

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Tv me kabllor dhe satelite
 • Banjo private
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Peshqir
 • Caracaf

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Nuk Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/10/2017 - 30/10/2020 0€ / sipas ofertes Select