Hotel Makpetrol Mavrovo

+355 4 2 420 892

Hotel Makpetrol Mavrovo

Hotel Makpetrol Mavrovo - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

I vendosur në shpatet e malit Bistra afër liqenit të Mavrovës, Hotel Makpetrol është i vendosur në një lartësi prej 1300 metra, brenda Parkut Kombëtar të Mavrovës ofron nje pamje panoramike nga pista e skive dhe liqeni i Mavroves duke e bere qendrimin tuaj nje ekperience te paharrueshme.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Parkimi
 • Wifi
 • Bar
 • Restorant
 • Sherbime pastrimi
 • Aktivitete sportive
 • Recepsion 24 ore

Dhomat:

 • Telefon
 • Minibar
 • Kanale satelitore
 • Tualet
 • Dush
 • Pamje
 • Dollap
 • Telefon
 • Tv
 • Wifi

Vleresime:

 • Pastertia 7.9
 •  Comfort 7.1
 •  Facilitete 6.9
 •  Stafi 8.3
 •  Vleresimi per kosto 7.2
 •  Wifi falas 3
 •  Vendodhja 8.6

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Free Wi-Fi


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

18/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select