Hotel Pashuta Voskopoje

+355 4 2 420 892

Hotel Pashuta Voskopoje

Hotel Pashuta,Voskopoje - Mengjes
sipas ofertes 0

Description

Hotel Pashuta është një shtëpi e madhe familjare në fshatin e Voskopojës e kthyer në hotel. E ndërtuar sipas arkitekturës së fshatit me gurë dhe drurë, është një ndërtesë shumë tërheqëse me 10 dhoma. Drejtohet nga një familje vendase, e cila ka ruajtur traditat e mikepritjes duke e hapur dhe përshtatur shtëpinë e tyre për mysafirët. Një eksperience e mirëfilltë.

Sherbimi: Mengjes

Facilitete:

 • Bar
 • Wifi
 • Parkim
 • Pamje
 • Sherbim ne dhome
 • Lavanderi
 • Kopesht
 • Kuzhine tradicionale
 • Kend lojrash per femije

Dhomat:

 • Ngrohje
 • Dollap
 • Tv
 • Banjo private
 • Pamje
 • Peshqir
 • Ballkon
 • Tv satlitor
 • Lejohet duhani ne dhoma

 


harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi

Free Wi-Fi


Nuk Përfshihen

Parkimi


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

17/08/2017 - 31/08/2020 0€ / sipas ofertes Select