Hotel The Queen of Montenegro,Budva

+355 4 2 420 892

Hotel The Queen of Montenegro,Budva

Hotel The Queen of Montenegro,Budva e pozicionuar ne koder me nje peisazh panoramik te plazhit Becici, ofron komoditetin e duhur per te kaluar nje fundjave te paharrueshme.
sipas ofertes 0

Description

Hotel The Queen of Montenegro,i pozicionuar vetem 4 km nga qyteti i vjeter i Budves ofron nje tarracë panoramike me pamje nga deti Adriatik dhe ju mirepret te kaloni disa dite te kendshme duke iu dhene mundesine te kaloni nje ekperience te paharrueshme.

Facilitete:

 • Dhoma familjare
 • Sherbim dhome
 • Wifi
 • Parkim
 • Transferta
 • Bar 
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Peshqir
 • Dollap
 • Tv
 • Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 8.5
 • Comfort 8.1
 • Vendodhja 7.8
 • Facilitete 7.9
 • Stafi 8.3
 • Vleresimi per kosto 7.2
 • Wifi falas 5.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Perdorimi i cadrave ne plazh.

Free Wi-Fi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Spa ( sherbim me cmime ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Taksat e qytetit (1,5 euro per te rriturit dhe 0,8 euro per femijet)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

21/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select