Hotel Residence Sciabache Kalabri

+355 4 2 420 892

Hotel Residence Sciabache Kalabri

Hotel Residence Sciabache Kalabri nje resort me 3 yje i vendosur ne Zambrone, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Hotel Residence Sciabache Kalabri nje resort me 3 yje i vendosur ne Zambrone, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive.

 • Vendodhja: Ricadi, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 100 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 50 kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Gjelberim
 • Pishine
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Transferta

Dhomat:

 • Banjo me vaske ose dush
 • Ballkon ose verande
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer i kondicionuar
 • Cooling fan
 • Apartamente me 2 dhoma te ndara
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh
 • Kasaforte falas dhe me kosto

Vlresimet:

 • HolidayCheck 3.8/6
 • Booking.com 7.3/10
 • TripAdvisor 3.5/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pijet
 4. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta

SCIABACHE VILLAGE  3* - tre vakte me pije 

Cmimet me poshte 15% zbritje per rezervimet deri ne 30 Prill!


7 nete, periudha 12 Maj - 29 Qershor

 • Cift: ishte €644-> behet €547
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €644-> behet €547
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €805 -> behet €684
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 30 Qershor - 10 Gusht

 • Cift: ishte €770-> behet €654
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €770-> behet €654
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €966 -> behet €821
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 11 -24 Gusht

 • Cift: ishte €1050-> behet €892
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1050-> behet €892
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1316-> behet €1119
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 25 - 31 Gusht

 • Cift: ishte €770-> behet €654
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €770-> behet €654
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €966 -> behet €821
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 1 Shtator - 27 Tetor

 • Cift: ishte €644-> behet €547
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €644-> behet €547
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €805 -> behet €684
  bëni kërkesë..

Tabela e cmimeve 2018:

SCIABACHE VILLAGE 3* Mengjes, Dreke , Darke me Pije
*Cmimet per 1 person/nata Apartament me 1 dhome
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 5.99 vjec 2 - 5.99 vjec
12 Maj - 29 Qershor € 46 Falas € 23
30 Qershor - 10 Gusht € 55 Falas € 28
11 -24 Gusht € 75 Falas € 38
25 - 31 Gusht € 55 Falas € 28
1 Shtator - 27 Tetor € 46 Falas € 23
       
       

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 25% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 12 Maj - 29 Qershor dhe 1 Shtator - 27 Tetor
► 20% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 30 Qershor - 31 Gusht
► 15% zbritje rezervimet deri ne 30Prill, akomodim midis 12 Maj - 27 Tetor
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 5 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi ne apartament me 1 dhome

Per kalendarin e plote te tureve shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KËTU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KËTU...


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select