Hotel SRNA,Mavrovo

+355 4 2 420 892

Hotel SRNA,Mavrovo

Hotel SRNA,Mavrovo - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

 

SRNA Hotel ndodhet mbi 1.250 metra në ultësirën e malit Bistra, në brigjet jugore të Liqenit të Mavrovës.Vizitoret mund të shijojnë specialitete maqedonase dhe ndërkombëtare në restorantin SRNA.Hoteli është vetëm 700 metra nga zona më e madhe dhe më popullore e skive në Maqedoni, dhe 15 km nga shpatet e skive dhe 14 ashensorët e skive. 

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Sherbim dhome
 • Wifi
 • Parkim
 • Bar
 • Restorant
 • Aktivitete sportive
 • Recepsion 24 ore

Dhomat:

 • Ngrohje
 • Ballkon
 • Pamje
 • Tv kabllor
 • Telefon
 • Dush

Vleresime:

 •  Pastertia 6.7
 •  Comfort 6.7
 •  Facilitete 6.5
 •  Stafi 8.3
 •  Vleresimi per kosto 6.3
 •  Vendodhja 7.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Free Wi-Fi

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Transporti


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

18/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select