Hotel Tre Canne Budva

+355 4 2 420 892

Hotel Tre Canne Budva

Në zemër të Budvës, vetëm 50 metra nga plazhi me rërën e bukur dhe 200 metra nga qyteti i vjetër dhe marinat e jahteve luksoze do të gjeni parajsë joshëse ,Hotel Tre Canne.
sipas ofertes 0

Description

Tre Canne Hotel është i vendosur në Budva,150 m nga Slovenska Beach.Duke qenë një simbol i arkitekturës moderne dhe një pikë referimi e rëndësishme e qytetit te Budvës, takimi i parë me Tre Canne lë një shije të veçantë tek vëzhguesit. Vetëm një vështrim në ndërtesën më të lartë dhe më moderne te lë një përshtypje madhështore - një kompleks unik dhe luksoz i përbërë nga tre kulla të bukura xhami.

Facilitete:

 • Pishine
 • Spa
 • Qender trajtimesh
 • Wifi
 • Parkim
 • Pamje nga plazhi
 • Recepsion 24 ore
 • Transferta
 • Sherbime pastrimi

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tv me ekran te sheshte
 • Peshqir
 • Aksesore tualeti
 • Kanale televizive
 • Kolltuk
 • Dollap

Vleresime:

 •  Pastertia 8.8
 •  Comfort 8.9
 •  Facilitete 8.2
 •  Stafi 8
 •  Vleresimi per kosto 7.9
 •  Wifi falas 7.6
 •  Vendodhja 9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Lejohen kafshet shtepiake.

Parkimi

Free Wi-Fi


Nuk Përfshihen

Spa

Transporti

Taksat e qytetit (1,5 euro per te rriturit dhe 0,8 euro per femijet)

Transfertat


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

22/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select