Hotel Villaggio Stromboli Kalabri

+355 4 2 420 892

Hotel Villaggio Stromboli Kalabri

Hotel Villaggio Stromboli nje hotel me 4 yje i pozicionuar ne bregdetin e Kalabrise 3 km nga Santa Doemnica, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Hotel Villaggio Stromboli nje hotel me 4 yje i pozicionuar ne bregdetin e Kalabrise 3 km nga Santa Doemnica, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive.

 • Vendodhja: Ricadi, Kalabri, Itali.
 • Distanca nga plazhi 300 metra
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 7 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 65 kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Tarrace ose ballkon
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran flat
 • Ajer te kondicionuar
 • Cooling fan
 • Thares flokesh
 • Kasaforte ne dhome - falas

Vleresimet:

 • HolidayCheck 4.2/6
 • Booking.com 8.2/10
 • TripAdvisor 4.0/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Parkimi
 4. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Pijet
 4. WiFi

STROMBOLI HOTEL 4* -> tre vakte pa pije

10%  Zbritje per rezervimet brenda dates 30 Prill!


7 nete, periudha 28 Prill - 22 Qershor

 • Cift: ishte €840 -> behet €756
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €840 -> behet €756
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1029 -> behet €926
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 23 Qershor - 20 Korrik

 • Cift: ishte €1036-> behet €932
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1036 -> behet €932
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1274 -> behet €1147
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 21 Korrik - 10 Gusht

 • Cift: ishte €1232 -> behet €1109
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1232-> behet €1109
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1505-> behet €1355
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 11 - 24 Gusht

 • Cift: ishte €1554 -> behet €1399
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1554 -> behet €1399
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1890 -> behet €1701
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 25 - 31 Gusht

 • Cift: ishte €1232 -> behet €1109
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1232-> behet €1109
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1505-> behet €1355
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 1 - 7 Shtator

 • Cift: ishte €1036-> behet €881
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1036 -> behet €881
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1274 -> behet €1083
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 8 Shtator - 6 Tetor

 • Cift: ishte €840 -> behet €714
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €840 -> behet €714
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1029 -> behet €875
  bëni kërkesë..

Tabela e cmimeve 2018

STROMBOLI HOTEL 4* Mengjes, Dreke, Darke pa pije
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija I/II
Periudha Cmimi/Nata 0 - 8.99 vjec 9 - 16.99 vjec
28 Prill - 22 Qershor € 60 Falas € 27
23 Qershor - 20 Korrik € 74 Falas € 34
21 Korrik - 10 Gusht € 88 Falas € 39
11 - 24 Gusht € 111 Falas € 48
25 - 31 Gusht € 88 Falas € 39
1 - 7 Shtator € 74 Falas € 34
8 Shtator - 6 Tetor € 60 Falas € 27

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 

► 15% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt , akomodim midis 28 Prill - 6 Tetor
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 28 Prill - 31 Gusht
► 15% zbritje rezervimet deri 30 Qershor, akomodim midis 1 Shtator - 6 Tetor
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 5 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi per 2 adult dhe 2 adult dhe 1 femije behet ne dhome standarte , ndesa per dy te rritur dhe 2 femije akomodimi behet ne dhome komfort.
► Nuk perfshihen pijet

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select