HOTELE KOCIBELLI KORCE

+355 4 2 420 892

HOTELE KOCIBELLI KORCE

Kocibelli Hotel i vendosur ne qender te Korces i pershtatshem per te gjetur komoditetin dhe cilesine e duhur per nje fundjave te mbrekullueshme.
sipas ofertes 0

Description

Kocibelli Hotel i vendosur ne qender te Korces i pershtatshem per te gjetur komoditetin dhe cilesine e duhur per nje fundjave te mbrekullueshme.

Sherbimi: Mengjes 

Facilitete:

 • Bar
 • Wifi
 • Parkim
 • Spa
 • Palester

Dhomat:

 • Dush
 • Tv
 • Tharese flokesh
 • Peshqir
 • Tavoline
 • Kondicioner

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Nuk Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/10/2017 - 31/10/2020 0€ / sipas ofertes Select