Hotele ne Halkidiki

+355 4 2 420 892

Hotele ne Halkidiki

Hotele ne Halkidiki, Greqi, resorte me sherbim all inclusive, ose mengjes dhe darke.
sipas ofertes 249

Description

Hotele ne Halkidiki, Greqi, resorte me sherbim all inclusive, ose mengjes dhe darke, ideal per pushime familjare.

Shtypni mbi hotelin qe doni per te pare detajet e plota.

**SUPER OFERTE** - E vlefshme per rezervim deri 15 Shkurt!


Portes Beach Hotel 4*

Datat e ofertes 24 - 31 Maj 

Ditet e qendrimit 7 nete / 8 dite

Sherbimi All Inclusive

Akomodimi ne dhome standarte

Transporti vajtje - ardhje i perfshire

Cmimi: 299 Euro/personi VETEM 1 DHOME!

RUAJ OFERTËNLagomandra Hotel & Spa-halkidiki  4*

Datat e ofertes 10 - 17 Maj 

Ditet e qendrimit 7 nete / 8 dite

Sherbimi All Inclusive

Akomodimi ne dhome standarte

Transporti vajtje - ardhje i perfshire

Cmimi: 249 Euro/personi VETEM 1 DHOME!

RUAJ OFERTËN


Lista hoteleve ne Halkidiki - shtypni mbi hotel per te pare detajet...

Achtis Boutique Hotel halkidiki  4* Mengjes + Darke
Acrotel Athena Pallas Village halkidiki  5* All Inclusive
Acrotel Athena Villas Halkidiki 5* Akomodim
Acrotel Elea Village Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Acrotel Lily Ann Beach Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Acrotel Lily Ann Village Hotel halkidiki  2* All Inclusive
Adonis Hotel halkidiki  2* Mengjes + Darke
Aegean Melathron Thalasso Spa Hotelhalkidiki  5*  All Inclusive
Afitis Boutique Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Agionissi Resort Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Akrathos Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Akrogiali Small Boutique Hotel halkidiki  2* All Inclusive
Akroyali Hotel halkidiki  2* All Inclusive
Akti Ouranoupoli Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Al Mare Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Alexander The Great Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Alexandros Palace Hotel & Suites halkidiki  5* All Inclusive
Alia Palace Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Alkyonis Hotel halkidiki  2* All Inclusive
Ammon Zeus Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Anna Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Anthemus Sea Beach Hotel & SPA halkidikI  5* All Inclusive
Antigoni Beach Hotel & Suites halkidiki  4* All Inclusive
Aphroditi Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Aqua Mare Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Aqua Mare Sea Side Apartments halkidiki  3* All Inclusive
Asteris Village Apartment Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Athorama Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Athos Palace Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Atlantis Hotel halkidiki  2* All Inclusive
Atrium Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Azapiko Blue Sea Hotel halkidiki  2* All Inclusive
Bellagio Blue Hotel halkidiki  2* All Inclusive
Bellagio Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Blue Bay Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Blue Dolphin Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Blue Lagoon Princess Hotel  5* All Inclusive
Bomo Club Assa Maris halkidiki  4* All Inclusive
Aristoteles Holiday Resort & SPA halkidiki  4* All Inclusive
Bomo Club Olympic Kosma halkidiki  3* All Inclusive
Bomo Club Villas Kosma Villa halkidiki  3* All Inclusive
Calypso Hotel halkidiki  2* All Inclusive
Chrousso Village Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Coral Blue Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Coral Blue Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Coralli Hotel Apartments halkidiki  2* All Inclusive
Cronwell Sermilia Resort halkidiki  5* All Inclusive
Danai Beach Resort & Villas halkidiki  5* All Inclusive
Daphne Holiday Club Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Despotiko Apartment Hotel & Suites halkidiki  3* All Inclusive
Diaporos Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Eagles Palace Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Elani Bay Resort halkidiki  4* All Inclusive
Ellin Camp Skouras Camp-halkidiki  2* All Inclusive
Filippos Hotel halkidiki  2* All Inclusive
Flegra Beach Boutique Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Flegra Palace Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Forest Park Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Golden Beach Hotel-Apartments halkidiki  2* All Inclusive
Grecotel Pella Beach Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Halkidiki Palace Hotel-Halkidiki  4* All Inclusive
Hanioti Melathron Hotel halkidikI  4* All Inclusive
Hanioti Melathron Hotel halkidikI  4* All Inclusive
Hanioti Village & Spa Resort halkidiki  2* All Inclusive
Hilltop Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Ikos Oceania Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Ikos Olivia Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Imperial Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Ioli Apartments Fourka Beach Apartments-halkidiki  2*  All Inclusive
Ioli Village Hotel Apartments-halkidiki  3* All Inclusive
Iris Hotel Siviri halkidiki  3* All Inclusive
Istion Club & Spa Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Kappa Resort Villa-halkidiki  3* All Inclusive
Kassandra Bay Village-halkidiki  3* All Inclusive
Koviou Holiday Village halkidiki  3* All Inclusive
Kriopigi Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Lagomandra Beach Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Lagomandra Hotel & Spa-halkidiki  4* All Inclusive
Lesse Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Liotopi Hotel halkidiki  2* All Inclusive
Macedonian Sun Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Makednos Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Mallas Hotel halkidiki  2* All Inclusive
Melissa Gold Coast Hotel halkidiki  2* All Inclusive
Mendi Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Miraggio Thermal Spa Resort-halkidiki  5* All Inclusive
Naias Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Olympion Sunset Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Palladium Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Pallini Beach Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Petrino Suites Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Philoxenia Bungalows Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Philoxenia Spa Hotel & Villas halkidiki  2* All Inclusive
Pomegranate Wellness Spa Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Portes Beach Hotel Halkidiki  All Inclusive
Porfi Beach Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Porto Carras Meliton Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Porto Carras Sithonia Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Porto Matina Hotel halkidiki  2* All Inclusive
Porto Sani Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Possidi Holidays Resort Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Potidea Palace Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Rema Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Renaissance Hanioti Resort & Spa halkidiki  4* All Inclusive
Royal Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Sani Asterias Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Sani Beach Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Sani Club Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Sani Dunes Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Secret Paradise Hotel & Spa halkidiki  4* All Inclusive
Simantro Beach Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Simeon Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Sithonia Village Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Skion Palace Beach Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Sonia Village Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Sousouras Hotel halkidiki  3* All Inclusive
Theophano Imperial Palace Hotel halkidiki  5* All Inclusive
Toroneos Hotel halkidiki  2* All Inclusive
Toroni Blue Sea Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Tresor Sousouras Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Village Mare Hotel halkidiki  4* All Inclusive
Villas Eagles Villa halkidiki  5* All Inclusive
White Suites Resort halkidiki  4* All Inclusive
Xenia Ouranoupolis Hotel halkidiki  4* All Inclusive

 


BËNI KËRKESË KËTU..

 


Përfshihen

Perfshihen:

Parkim falas

Sherbimet dhe shetitjet sipas ofertave te hotelit.


Nuk Përfshihen

Nuk perfshihen:

spa


Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

16/08/2017 - 31/08/2020 249€ / sipas ofertes Select