Hotele ne LEFKADA PREVEZA PARGA

+355 4 2 420 892

Hotele ne LEFKADA PREVEZA PARGA

Hotele ne Greqi, Lefkada, Parga, Preveza, sherbim all inclusive, mengjes, ose mengjes dhe darke, pushime ne plazh, deti Jon.
Fillon nga 25


Përfshihen

Shtyni mbi hotelin qe te pare detajet e plota


Nuk Përfshihen

Shtyni mbi hotelin qe te pare detajet e plota


Prices

Room Type Dates Price
2 te rritur

Adults: 2

16/08/2017 - 31/08/2020 25€ / Fillon nga