HOTELE NE MALIN E ZI

+355 4 2 420 892

HOTELE NE MALIN E ZI

Hotele ne Malin e Zi, hotele qyteti ne Podgorice, resorte all inclusive plazhi ne Budva, hatele malore ne Kolashine ne kohen e debores dhe ski.
Fillon nga 45

Description

Flamingo Hotel i vendosur ne qender te Korces ofron dhoma me ajer te kondicionuar,Wifi dhe një TV me kanale kabllore dhe satelitore.Ideal per te kaluar nje fundjave ndryshe.

Shtypni mbi hotelin qe doni per te pare detajet e plota.

BUDVA Sherbimi
   
Avala Resort budva  
Hotel Bip budva  
Hotel The Queen of Montenegro,budva  
Hotel Tre Canne budva  
Hotel budva  
Kangaroo Hotel budva  
Mediteran Hotel Becici,budva  
Montenegro Stars Hotel,budva  
Oaza Hotel budva  
Sajo Hotel budva  
Splendid Hotel Resort budva  
Tara Hotel budva  
Tatjana Hotel budva  
   
   
KOLASHIN  
Bianca Resort & Spa  
Four Points by Sheraton Hotel kolashine  
Hotel Brile,kolashine  
Hotel Cile kolashine  
   
   

Përfshihen

Shtypni mbi linkun e hotelit per te hapur detajet e plota!


Nuk Përfshihen

Shtypni mbi linkun e hotelit per te hapur detajet e plota!


Prices

Room Type Dates Price
16/08/2017 - 31/08/2020 45€ / Fillon nga