Ikos Oceania Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Ikos Oceania Hotel Halkidiki

Ikos Oceania Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Ikos Oceania Hotel Halkidiki eshte nje hotel luksoz i cili perbehet nga 1 ndertese kryesore shtatekatshe dhe 5 ndertesa te vogla.Hoteli perbehet nga nje plazh privat 350 meter te gjate te rrethuar nga peme ulliri, pisha, peme selvie. Eshte nje zgjedhje ideale per te kaluar disa pushime te paharrueshme.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:    

 • Doktor
 • Pastrim kimik
 • Pishine          
 • Parkim          
 • Internet        
 • Dhome konference
 • Kembim valutor
 • Diet menu  
 • Pishine dimerore                                                      
 • Sallon bukurie
 • Palester        
 • Siguracione  
 • Transferta    
 • Sherbim Poste
 • Sherbim dhome
 • Dyqane
 • Sauna 
 • Masazhe
 • Spa
 • Banje turke
 • Plazh
 • Pishine per femije
 • Animacione per femije
 • Kend lojrash per femije
 • Aktivitete sportive
 • Bar, Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Peshqir
 • Makine kafe
 • Minibar
 • Tharese flokesh
 •  CD/DVD palyer
 • Kanale televizive
 • Kanale muzike
 • Kanale nderkombetare
 • Tv, Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 9.8
 •  Comfort 9.8
 •  Facilitete 9.8
 •  Stafi 9.9
 •  Vlera per kosto 9.4
 • Wifi falas 8.8
 •  Vendodhja 9.2

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Palestra

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Sauna

Banje turke

Peshqir plazhi

Aktivitete sportive (jo te gjitha)


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Tennis, Bilardo

Spa (pagese ekstra)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select