Ikos Olivia Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Ikos Olivia Hotel Halkidiki

Ikos Olivia Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Ikos Olivia Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Sithonia.Hoteli ofron bukurine, elegancen, qetesine, dhe nje atmosfere te ngrohte luksoze duke iu dhene disa kujtime te paharrueshme.

Sherbimi:  All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Doktor
 • Pastrim kimik
 • Pishine
 • Parkim
 • Internet
 • Dhome konference
 • Kembim valutor
 • Diet menu
 • Pishine dimerore
 • Sallon bukurie
 • Palester
 • Siguracione                                                                   
 • Transferta                                                                          
 • Bar
 • Sherbim dhome
 • Dyqane
 • Sauna 
 • Masazhe
 • Spa
 • Banje turke
 • Plazh
 • Pishine per femije
 • Animacione per femije
 • Kend lojrash per femije
 • Aktivitete sportive
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Peshqir
 • Tv satelitor
 • Minibar
 • Tharese flokesh
 • Tv
 • Kanale televizive
 • Kanale muzikore
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 • Pastertia 9.6
 •  Comfort 9.6
 •  Facilitiete 9.8
 •  Stafi 9.9
 •  Vlera per kosto 8.8
 •  Wifi falas 10
 •  Vendodhja 9.1

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Pishina

Palestra

Internet (jo ne te gjithe resortin)

Aktivitete Sportive (jo te gjitha)


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Spa (pagese ekstra)

Sporte uji (pagese ekstra)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select