Imperial Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Imperial Hotel Halkidiki

Imperial Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Imperial Hotel Halkidiki ndodhet rreth 100 km larg nga aeroporti i Selanikut. Hoteli eshte i ndertuar në stilin arkitekturor tradicional dhe ofron dhoma të rehatshme te stilit modern, peisazhe natyrore mahnitese dhe ujore prane gjirit. Ideal per pushime buxhetore të qeta.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Wifi
 • Transferta
 • Plazh
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion 24 ore
 • Kopesht
 • Makina/Bicikleta me qera
 • Sherbime interneti

Dhomat:        

 • Kondicioner
 • Dush/vaske
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharse flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv satelitor

Vleresime:

 •  Pastertia 8.5
 •  Comfort 7.9
 •  Facilitete 7.9
 •  Stafi 8.8
 •  Vlera per kosto 8.8
 •  Wifi falas 8
 •  Vendodhja 8.1

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price