Ioanian Star Hotel Lefkada 4*

+355 4 2 420 892

Ioanian Star Hotel Lefkada 4*

Ioanian Star Hotel Lefkada 4* - Mengjes + Darke
Sipas ofertes: 0

Description

Ioanian Star Hotel, nje hotel me 4 yje i vendosur ne qytetin e bukur te Lefkades perballe portit e cila dhuron nje pamje spektakolare te Marines. Hoteli ofron luks, paqe dhe qetesi ne nje mjedis te mrekullueshem mbi detin Jon.

Distanca:

 • Nga Preveza 22 Km
 • Nga Igoumenitsa 85 Km
 • Nga Ioannina 140 Km
 • Nga Patra 170 Km
 • Nga Corfu 125 Km 
 • Nga Selaniku 390 Km
 • Nga Athina 365 Km

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete te hotelit:

 • Bar, Restorant
 • Wifi
 • Parkim
 • Dhome konference (3 dhoma)
 • Recepsion 24 ore
 • Pishine per femije
 • Pishine per te rritur
 • Ashensor
 • Doktor
 • Sherbim Taxi
 • Facilitete per femije
 • Vende ku nuk lejohet duhani
 • Makina me qera
 • Qender trajtimesh per floke, fytyre, trup

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Minibar
 • Tv
 • Telefon
 • Kasaforte
 • Shampo per trup dhe floket
 • Peshqir plazhi
 • Ballkon
 • Sherbim dhome 1 here ne dite

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Mengjes dhe Darke
 • Wifi pa pagese

Nuk Përfshihen

 • Dreke
 • Pije
 • Qendra e trajtimeve per fytyre, floke, trup.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

01/02/2019 - 31/12/2022 0€ / Sipas ofertes: Select