Ioli Apartments Fourka Beach Apartments-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Ioli Apartments Fourka Beach Apartments-Halkidiki

Ioli Apartments Fourka Beach Apartments-Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Ioli Apartments Fourka Beach Apartments-Halkidiki

Description

Ioli Apartments Fourka Beach Apartments-Halkidiki ndodhet vetem disa hapa nga një plazhi me rere, ofron apartamente te bollshme me nje kuzhine, një restorant, një sipërfaqe të gjelber me një kopsht dhe internet. 

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Bar
 • Restorant
 • Siguracione
 • Plazh  

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Ibrik
 • Frigorifer
 • Kuzhine

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select