Ioli Village Hotel Apartments-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Ioli Village Hotel Apartments-Halkidiki

Ioli Village Hotel Apartments-Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Ioli Village Hotel Apartments-Halkidiki

Description

Ioli Village Hotel Apartments-Halkidiki ofron apartamente te bollshme me dy dhoma, të pajisura me një aneks kuzhine dhe një atmosfere komode dhe të qete. Ideale per ata që duan të kombinojnë pushime të qeta dhe aktive. Në mbremje mund të shijoni jeten e gjalle tePefkochorit me shume taverna, restorante, bare dhe klube nate.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Kembim valutor
 • Wifi
 • Parkim
 • Pishine
 • Pishine per femije
 • Dyqane
 • Transferta
 • Siguracione
 • Plazh
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:    

 • Kondicioner
 • Dush  
 • Ballkon/Tarrace  
 • Tharse flokesh
 • Ibrik
 • Frigorifer
 • Tv
 • Telefon
 • Kuzhine

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Internet (tek recepsioni dhe pishina)

Parkimi

Pishina

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select