Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada

+355 4 2 420 892

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada - Mengjes + Darke
Fillon nga: 55
 • Home
 • Hotele
 • Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada

Description

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada ofron nje shumellojshmeri sherbimesh cilesore per te gjithe te ftuarit. Eshte zgjedhja e duhur per te kaluar pushime luksi te paharrueshme.

OFERTA E IONIAN BLUE SPA RESORT PER KRISHTLINDJE!

3 nete / 4 dite me Mengjeset dhe Darkat e perfshira

 • Dhome Superiore dopjo/twin €299 per 2 persona
 • Dhome teke €229 per 1 person
 • Femija i pare deri 12 vjec FALAS
 • Femija i dyte deri 12 vjec +25 euro/nata (kur ndan dhome me 2 te rritur me pagese te plote)
 • Adult shtese ne dhome 35 euro/nata
 • Krevat bebi FALAS

KËRKO OFERTË

Perfshihen:

 • Mengjes i plote Amerikan bufe
 • Darka bufe
 • Muzike Live ne daten 24 Dhjetor
 • Hyrje falas ne SPA hde perdorim i pishines se brendeshme dhe palestres FALAS. 

Nuk perfshihen: 

 • Te gjitha llojet e pijeve
 • Taksa turistike 4 euro/dhoma/nata
 • Transporti

OFERTA E IONIAN BLUE SPA RESORT PER VITIN E RI!

3 nete / 4 dite me Mengjeset dhe Darkat e perfshira

 • Cmimi  €155 per person 
 • Femija i pare deri 12 vjec FALAS
 • Femija i dyte deri 12 vjec -50% (kur ndan dhome me 2 te rritur me pagese te plote)
 • Adult shtese ne dhome -30% 
 • Krevat bebi FALAS

KËRKO OFERTË

Perfshihen:

 • Mengjes i plote Amerikan bufe
 • Darka bufe
 • Muzike Live ne daten 31 Dhjetor
 • Hyrje falas ne SPA dhe perdorim i pishines se brendeshme dhe palestres FALAS. 

Nuk perfshihen: 

 • Te gjitha llojet e pijeve
 • Taksa turistike 4 euro/dhoma/nata
 • Transporti

Facilitete:

 • Pastrim kimik
 • Spa, Sauna, Banjo turke
 • Qender fitness
 • Siguracion, Transferta
 • Pishine, Pishine dimerore
 • Sporte uji
 • Sherbime per femije
 • Bar, Restorant, Dyqane

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh 
 • Mini Bar
 • Tv satelitor
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO OFERTË


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Parkimi
 3. Internet
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Taksa Turistike hotelet 5*=€4/dite hotelet 4*=€3/dita hotelet 3*=€1.5/dita hotelet nen 2*=€0.5/dita. Taksa eshte per dhome/dita jo per person.

     Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

05/10/2017 - 31/12/2020 55€ / Fillon nga: Select