Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada

+355 4 2 420 892

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada

Description

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada ofron nje shumellojshmeri sherbimesh cilesore per te gjithe te ftuarit. Eshte zgjedhja e duhur per te kaluar pushime luksi te paharrueshme.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Pastrim kimik
 • Spa, Sauna, Banjo turke
 • Qender fitness
 • Siguracion, Transferta
 • Pishine, Pishine dimerore
 • Sporte uji
 • Sherbime per femije
 • Bar, Restorant, Dyqane

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh 
 • Mini Bar
 • Tv satelitor
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Parkimi
 3. Internet
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

     Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

05/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select