Iris Hotel Siviri Halkidiki

+355 4 2 420 892

Iris Hotel Siviri Halkidiki

Iris Hotel Siviri Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Iris Hotel Siviri Halkidiki ndodhet rreth 500 metra larg nga deti dhe perbehet nga 8 ndertesa te vogla 2-kateshe te vendosura ne kopesht. Resorti ofron dhoma te thjeshta me stil te rehatshem me nje atmosfere te ngrohte dhe staf te vemendshem. Zgjedhje ideale per pushime familjare.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:  

 • Parkim
 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Siguracione
 • Tv dhome
 • Plazh privat
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Restorant
 • Bar
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare
 • Tv satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select