Istion Club & Spa Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Istion Club & Spa Hotel Halkidiki

Istion Club & Spa Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Istion Club & Spa Hotel Halkidiki ndodhet rreth 54 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje shumellojshmeri sherbimesh cilesore dhe aktivitete sportive te ndryshme per femije dhe te rritur. Zgjedhja ideale per pushime familjare.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:      

 • Parkim
 • Internet
 • Pishine
 • Spa      
 • Masazhe
 • Jcuzzi
 • Sauna
 • Banjo turke
 • Dhome konference  
 • Pastim kimik
 • Palester 
 • Sallon bukurie
 • Dyqane
 • Siguracione
 • Transferta
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Aktivitete per femije
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash per femije
 • Bar, Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Tv satelitor
 • Kanale nderkombetare
 • Kanale muzikore
 • Minibar
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastertia  9.2
 •  Comfort  9.1
 •  Facilitete  8.5
 •  Stafi  8.9
 •  Vlera per kosto  8.1
 •  Wifi falas  6.2
 • Vendodhja  8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke ,Darke

Pijet

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Spa (pagese ekstra)

Masazhe (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select