Kangaroo Hotel Budva

+355 4 2 420 892

Kangaroo Hotel Budva

Kangaroo Hotel Budva e rrethuar nga nje peisazh panoramik e detit Adriatik iu jep mundesine te kaloni nje ekperience te vecante dhe te shijoni një përzgjedhje të gjerë të specialiteteve lokale dhe të detit të shoqëruara me verera malazeze.
sipas ofertes 0

Description

Kangaroo Hotel Budva vetëm 200 metra larg plazhit iu jep mundesin te shijoni një shëtitje të shkurtër në qytetin e vjetër të Budvës, Hoteli përbëhet nga dhoma te cilat ofrojne akomoditet te larte per te gjithe vizitoret qe duan te jene pjese e ketij hoteli.

Facilitete:

 • Internet
 • Transferta
 • Parkim
 • Bar
 • Restorant
 • Recpesion 24 ore
 • Makina me qera
 • Sherbime pastrimi

Dhomat: 

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare
 • Living room
 • Tavoline

Vleresime:

 •  Pastertia 7.9
 •  Comfort 7.5
 •  Facilitete 7.4
 •  Stafi 8.4
 •  Vleresimi per kosto 7.9
 •  Wifi falas 7.2
 •  Vendodhja 8.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Free Wi-Fi

Mengjesi


Nuk Përfshihen

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Transporti

Taksat e qytetit (1,5 euro per te rriturit dhe 0,8 euro per femijet)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

22/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select