Kappa Resort Villa-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Kappa Resort Villa-Halkidiki

Kappa Resort Villa-Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Kappa Resort Villa-Halkidiki ka nje kombinim unik te thjeshtesise dhe luksit. Ajo ofron suita dhe vila te bollshme dhe te rehatshme të ndertuara ne stilin tradicional grek me pamje panoramike te detit, nje plazh privat, nje restorant, internet, pishine, parkim dhe sherbim te larte cilesor.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Sherbim dhome
 • Pishine
 • Parkim privat falas
 • Wifi falas
 • Dhoma familjare
 • Plazh privat 
 • Bar
 • Restoraant
 • Sherbime pastrimi
 • Qender trajtimesh masazhe
 • Fitness
 • Recepsion 24 ore
 • Transferta

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv
 • Tv satelitor
 • Telefon

Vleresime:

 •  Pastertia 9.5
 •  Comfort 9.4
 •  Facilitete 8.9
 •  Stafi 9.4
 •  Vlera per kosto 8.3
 •  Wifi falas 8.6
 •  Vendodhja 8.7

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkim


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select