Kassandra Bay Village-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Kassandra Bay Village-Halkidiki

Kassandra Bay Village-Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Kassandra Bay Village-Halkidiki i vendosur rreth 400 metra larg nga deti ofron palzh privat, dhoma komode te thjeshta, pishine, parkim , internet, nje restorant dhe bar, sherbime cilesore per femije dhe te rritur. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Sherbim dhome
 • Wifi falas
 • Parkim falas
 • Bar
 • Restorant
 • Dhoma familjare
 • Transferta
 • Pishine
 • Recepsion 24 ore
 • Transferta
 • Sherbime pastrimi

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharse flokesh
 • Frigorifer
 • Tv

Vleresime:

 •  Pastertia 9.5
 •  Comfort 9.5
 •  Facilitete 9.3
 •  Stafi 9.6
 •  Vlera per kosto 8.8
 •  Wifi falas 9.5
 •  Vendodhja 9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkimi

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Gjthcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select