Keri Village Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Keri Village Hotel Zakynthos

Keri Village Hotel Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Keri Village Hotel Zakynthos nodhet 16 km larg nga aeroporti nderkombetar i Zakynthos. Hoteli ofron nje kopesht me peme te harlisura, pishine, sherbime te mira dhe argetime pa limit per te rritur. 

Sherbimi: All Inclusive

Facilitete:                             

 • Parkim                       
 • Internet                     
 • Pishine                     
 • Transferta               
 • Siguracione           
 • Kembim valutor     
 • Plazh privat   
 • Bar
 • Restorant
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Ibrik
 • Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 8.7
 •  Comfort 8.6
 •  Facilitete 8
 •  Stafi 9.3
 •  Vleresimi per kosto 8.5
 •  Wifi falas 6.3
 •  Vendodhja 8.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select