Konstantin Beach Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Konstantin Beach Hotel Zakynthos

Konstantin Beach Hotel Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Konstantin Beach Hotel Zakynthos ndodhet rreth 16 km larg nga qyteti i Zakynthos dhe porti. Hoteli eshte i vendosur prane plazhit me rere dhe ofron sherbime te cilesise se larte. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

Sherbimi: All Inclusive

Facilitete:                                 

 • Parkim                                    
 • Internet                                   
 • Pishine                                  
 • Transferta                            
 • Siguracione                        
 • Dhome konference             
 • Plazh privat                         
 • Pishine per femije               
 • Kend lojrash
 • Bar
 • Restorant
 • Kembim valutor
 • Jacuzzi

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare
 • Tv satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Parkimi

Pishina

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

02/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select