Koviou Holiday Village Halkidiki

+355 4 2 420 892

Koviou Holiday Village Halkidiki

Koviou Holiday Village Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Koviou Holiday Village Halkidiki eshte nje hotel komode i perbere nga 3 ndertesa te vogla te vendosura ne nje siperfaqe te bukur te gjelber me palmaa dhe pisha.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Dhomat:  

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharse flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Tv
 • Telefon  

Facilitete:

 • Pishine
 • Pishine per femije
 • Parkim
 • Wifi
 • Plazh privat
 • Kend lojrash per femije
 • animacione
 • Bar
 • Restorant

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..

 


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishine

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select