Kriopigi Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Kriopigi Hotel Halkidiki

Kriopigi Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Kriopigi Hotel Halkidiki ndodhet 75 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.Hoteli ofron sherbime cilesore, nje klub per femije, sporte dhe argetim pa limit.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


  Facilitete:          

 • Parkim        
 • Internet      
 • Pishine      
 • Spa          
 • Masazhe  
 • Jcuzzi      
 • Sauna      
 • Banjo turke
 • Dhome konference                                  
 • Pastim kimik                                             
 • Palester 
 • Sallon bukurie
 • Dyqane
 • Siguracione
 • Transferta
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Aktivitete per femije
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash per femije
 • Bar, Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Ngrohje
 • Tharese flokesh
 • CD/DVD palyer
 • Kanalenderkombetare
 • Kanale muzikore

Vleresime:

 • Pastertia 7.5
 •  Comfort 7
 •  Facilitete 6.8
 •  Stafi 7.7
 •  Vlera per kosto 6.5
 •  Wifi falas 6.8
 •  Vendodhja 6.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Internet (Ne dhoma, Pishine)

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Spa (pagese ekstra)

Masazhe (pagese ekstra)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select