Lagomandra Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Lagomandra Beach Hotel Halkidiki

Lagomandra Beach Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Lagomandra Beach Hotel Halkidiki eshte pjese e kompleksit "Lagomandra Resort". Hoteli ofron plazh me rere, pamje te mbrekullueshme natyrore, dhoma komode.Hoteli ndodhet 100 km larg nga aeroporti i Selanikut. Ideale per pushime familjare te rehatshme.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:  

 • Parkim
 • Internet
 • Pishine
 • Spa
 • Bar
 • Restorant 
 • Sauna
 • Taverne
 • Tv dhome 
 • Kend lojrash
 • Pishine per femije 
 • Plazh privat  
 • Dyqane
 • Siguracione
 • Transferta
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/ Tarrace
 • CD/DVD player
 • Tharese flokesh
 • Tv Satelitor
 • Kanale nderkombetare
 • Kanale muzikore
 • Radio
 • Telefon
 • Frigorifer
 • Pamje

Vleresime:

 • Patertia 8.7
 •  Comfort 8.6
 •  Facilitete 8.6
 •  Stafi 8.8
 •  Vlera per kosto 7.7
 •  Wifi falas 9
 •  Vendodhja 9.2

harta  video   tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Spa (pagese ekstra)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select