Lagomandra Hotel & Spa-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Lagomandra Hotel & Spa-Halkidiki

Lagomandra Hotel & Spa-Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Lagomandra Hotel & Spa-Halkidiki ndodhet 85 km larg nga aeroporti i Selanikut. Ju do te keni mundesi te eksploroni gadishullin e Sithonise me fshatrat turistik bregdetare, limanet e vogla te izoluara dhe pyjet e harlisura te pishave

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Sallon bukurie
 • Fitness
 • Wifi
 • Parkim
 • Sauna, Jacuzzi
 • Pishine
 • Show
 • Transferta
 • Siguracione
 • Spa
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Kend lojrash
 • Bar
 • Restorant, Taverne

Dhomat:              

 • Kondicioner
 • Ballkon / Tarrace
 • Dush / Vaske
 • CD / DVD player
 • Tharese flokesh
 • Kanale ndërkombëtare
 • Ibrik
 • Kanali i muzikës  
 • Radio
 • Frigorifer
 • TV satelitor
 • Telefon
 • Televizor
 • Pamje

Vleresime:

 • Pastertia 8.7
 •  Comfort 8.4
 •  Facilitete 8.1
 •  Stafi 8.6
 •  Vlera per kosto 7.9
 •  Wifi falas 9.5
 •  Vendodhja 8.7

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Internet

Parkim

Pishine

Palester


Nuk Përfshihen

Pijet

Transporti

Spa (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select