Le Castella Village Resort

+355 4 2 420 892

Le Castella Village Resort

Le Castella Village Resort, nje resort me 4 yje i vendosur ne bregdetin e bukur te Kalabrise. Hoteli ofron te gjitha vaktet, pije per te gjithe te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Le Castella Village Resort, nje resort me 4 yje i vendosur ne bregdetin e bukur te Kalabrise. Hoteli ofron te gjitha vaktet, pije per te gjithe te ftuarit.

 • Vendodhja ne ishulli i Capo Rizzuto, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 30 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Le Castella 1.5 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 80 kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Transferta
 • Pamje

Dhomat: 

 • Banjo me vaske
 • Ballkon
 • Tarrace ose verande
 • Televizion satelitor
 • Ajer te kondicionuar
 • Minibar
 • Thares flokesh
 • WiFi - me kosto
 • Kasaforte falas

Vleresimet:

 • Holidaycheck /
 • Booking.com 8.5/10
 • TripAdvisor 4.5/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Parkim
 5. Wifi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

 LE CASTELLA VILLAGE 4* – All Inclusive i limituar

Cmimet me poshte 10% zbritje per rezervimet deri ne 30 Qershor, akomodim midis 26 Gusht - 9 Shtator!


7 nete, periudha 24 Qershor - 21 Korrik

 • Cift: €1176
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1176
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1470 
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 22 Korrik - 4 Gusht

 • Cift: €1344
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1344
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1680 
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 5 - 11 Gusht

 • Cift: €1554
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1554
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1946
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 12 - 18 Gusht

 • Cift: €1736
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1736
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2170
  bëni kërkesë..

nete, periudha 19 - 25 Gusht

 • Cift: €1554
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1554
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1946 
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 26 Gusht - 1 Shtator

 • Cift: ishte €1176-> behet €1058
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1176-> behet €1058
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1470 -> behet €1323
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 2 - 9 Shtator

 • Cift: ishte €966-> behet €869
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €966-> behet €869
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1204 -> behet €1084
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2018:

LE CASTELLA VILLAGE 4* ALL INCLUSIVE I LIMITUAR
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 3 - 13.99 vjec 2 - 13.99 vjec
3 - 23 Qershor € 69 Falas € 34
24 Qershor - 21 Korrik € 84 Falas € 42
22 Korrik - 4 Gusht € 96 Falas € 48
5 - 11 Gusht € 111 Falas € 56
12 - 18 Gusht € 124 Falas € 62
19 - 25 Gusht € 111 Falas € 56
26 Gusht - 1 Shtator € 84 Falas € 42
2 - 9 Shtator € 69 Falas € 34


Zbritjet per rezervimet e hershme!

► 15% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 3 Qershor - 9 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri ne 30 Prill, akomodim midis 3 Qershor - 9 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri ne 30 Qershor, akomodim midis 26 Gusht - 9 Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Ditet e mberritjes dhe largimit te lejueshme vetem te Diele dhe te Merkure
► Akomodimi ne dhome standarte

Per kalendarin e plote te tureve shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KËTU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KËTU...


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select