Le Castella Village Resort

+355 4 2 420 892

Le Castella Village Resort

Le Castella Village Resort, nje resort me 4 yje i vendosur ne bregdetin e bukur te Kalabrise. Hoteli ofron te gjitha vaktet, pije per te gjithe te ftuarit.
Personi/Nata/Fillon nga 69

Description

Le Castella Village Resort, nje resort me 4 yje i vendosur ne bregdetin e bukur te Kalabrise. Hoteli ofron te gjitha vaktet, pije per te gjithe te ftuarit.

 • Vendodhja ne ishulli i Capo Rizzuto, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 30 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Le Castella 1.5 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 80 kilometra
LE CASTELLA VILLAGE 4* ALL INCLUSIVE I LIMITUAR
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 3 - 13.99 vjec 2 - 13.99 vjec
3 - 23 Qershor € 69 Falas € 34
24 Qershor - 21 Korrik € 84 Falas € 42
22 Korrik - 4 Gusht € 96 Falas € 48
5 - 11 Gusht € 111 Falas € 56
12 - 18 Gusht € 124 Falas € 62
19 - 25 Gusht € 111 Falas € 56
26 Gusht - 1 Shtator € 84 Falas € 42
2 - 9 Shtator € 69 Falas € 34


Zbritjet per rezervimet e hershme!

► 15% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 3 Qershor - 9 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri ne 30 Prill, akomodim midis 3 Qershor - 9 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri ne 30 Qershor, akomodim midis 26 Gusht - 9 Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Ditet e mberritjes dhe largimit te lejueshme vetem te Diele dhe te Merkure
► Akomodimi ne dhome standarte

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Transferta
 • Pamje

Dhomat: 

 • Banjo me vaske
 • Ballkon
 • Tarrace ose verande
 • Televizion satelitor
 • Ajer te kondicionuar
 • Minibar
 • Thares flokesh
 • WiFi - me kosto
 • Kasaforte falas

Vleresimet:

 • Holidaycheck /
 • Booking.com 8.5/10
 • TripAdvisor 4.5/5

Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Parkim
 5. Wifi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2021 69€ / Personi/Nata/Fillon nga