Lefkadio Suites 4*

+355 4 2 420 892

Lefkadio Suites 4*

Lefkadio Suites 4* - Mengjes
Sipas ofetes 0

Description

Lefkadio Suites u ndërtua në vitin 2015 duke ofruar suita luksoze për të kënaqur edhe vizitorët më të kërkuar nga e gjithë bota. Eshtë një destinacion ideal për ata që dëshirojnë të shijojnë stilin e jetës kozmopolit dhe mikpritjen tradicionale të Lefkadës, peisazhet e bukura të ishullit dhe shërbimet më të mira në një mjedis të qetë dhe njëkohësisht luksoz, duke ecur në distancë nga restorantet dhe klubet e qytetit.

Distanca:

 • Nga Aeroporti Aktion 12 Km
 • Nga qendra e Autobusit 1 Km
 • Nga Plazhi Kathisma 11 Km

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete te hotelit:

 • Bar, Restorant
 • Wifi
 • Parkim
 • Kopesht
 • Tarrace
 • Bicikleta me qera
 • Sherbime pastrimi
 • Sherbim ne dhome
 • Dhoma familjare
 • Makina me qera
 • Pishine per femije
 • Pishine per te rritur
 • Pishine sezonale
 • Peshqir plazhi dhe shezllone
 • Transferta

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Banjo private
 • Ballkon
 • Pamje
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Minifrigorifer
 • Wifi
 • Ngrohje
 • Kuzhine
 • Dollap

Vleresime:

 • Holidaycheck /
 • Tripadvisour 4.5/ 5
 • Booking 9.3/10

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Mengjes ne dhome
 • Wifi falas
 • Parkim pa pagese

Nuk Përfshihen

 • Dreke
 • Darke
 • Pije
 • Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/01/2019 - 31/12/2022 0€ / Sipas ofetes Select