Lesante Blu Exclusive Beach Resort Zakynthos

+355 4 2 420 892

Lesante Blu Exclusive Beach Resort Zakynthos

Lesante Blu Exclusive Beach Resort Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Lesante Blu Exclusive Beach Resort Zakynthos

Description

Lesante Blu Exclusive Beach Resort Zakynthos ndodhet ne Tragaki rreth 9 km larg nga aeroporti. Hoteli ofron luksin e duhur ne sherbime dhe akomoditet per te gjithe te ftuarit. Eshte zgjedhja ideale per pushime romantike ose mes miqsh.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:                           

 • Parkim                              
 • Internet                            
 • Pishine                            
 • Transferta                        
 • Siguracione                     
 • Suana                             
 • Jacuzzi                           
 • Masazhe                       
 • Spa
 • Pishine dimerore
 • Doktor
 • Palester
 • Pastrim kimik
 • Sherbim dhome
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Peshqir
 • Telefon
 • Minibar
 • Tv satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

02/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select