The Lesante Luxury Hotel & Spa Zakynthos

+355 4 2 420 892

The Lesante Luxury Hotel & Spa Zakynthos

The Lesante Luxury Hotel & Spa Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • The Lesante Luxury Hotel & Spa Zakynthos

Description

The Lesante Luxury Hotel & Spa Zakynthos konsiderohet nje nga hotelet me te mire me 5 yje ne Zakynthos. Hoteli permban baza te bukura te rrethuar nga vreshta dhe peme ulliri, shumellojshmeri dhomash dhe apartamentesh dhe nje game te gjere sherbimesh cilesore per te gjithe te ftuarit.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Dhome konference
 • Pastrim kimik
 • Kembim valutor
 • Doktor
 • Internet
 • Palester
 • Spa (jacuzzi,sauna,masazhe,solar,banjo turke,hammam...)
 • Parkim
 • Pishine
 • Sherbim dhome
 • Sherbim poste
 • Siguracion, Transferta
 • Sherbime per femije
 • Bar, Restorant
 • Tennis,Biliardo

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh 
 • Mini Bar, Telefon
 • Tv satelitor, Tv
 • Kanale muzike dhe nderkombetare
 • CD/DVD player
 • Makine kafe, Frigorifer

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Parkim
 3. Palester
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 5. Cadra plazhi & peshqir plazhi (me pagese ekstra)

         Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select