Lesse Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Lesse Hotel Halkidiki

Lesse Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Lesse Hotel Halkidiki ndodhet 90 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.Hoteli eshte i vendosur ne nje siperfaqe te gjelbert dhe perbehet nga ndertesa trekateshe.Eshte zgjedhja idelae per pushime te qeta, pushime romantike dhe pushime mes miqsh.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:            

 • Parkim
 • Pishine
 • Internet
 • Kembim valutor
 • Sauna
 • Jacuzzi
 • Masazhe
 • Spa
 • Transferta
 • Siguracione
 • Sherbim dhome
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Sporte uji
 • Bar, Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush 
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Kuzhine
 • Minibar
 • Frigorifer
 • Kanale nderkombetare
 • Tv satelitor
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastertia 7.3
 •  Comfort 7.1
 •  Facilitete 6.8
 •  Stafi 7.7
 •  Vlera per kosto 6.6
 •  Wifi falas 4.1
 •  Vendodhja 7.2

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Spa (pagese ekstra)

Masazhe (pagese ekstra)

Sporte uji (pagese ekstra)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

06/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select