Letsos Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Letsos Hotel Zakynthos

Letsos Hotel Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Letsos Hotel Zakynthos eshte i vendosur ne nje hapsie te madhe te gjelberuar dhe ofron nje zgjedhje te gjere te dhomave komode dhe sherbime cilesore per te gjithe turistet. Eshte ideale per pushime familjare te qeta.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:                           

 • Parkim                    
 • Internet                   
 • Pishine                  
 • Transferta              
 • Siguracione           
 • Plazh privat           
 • Sherbime per femij
 • Pishine per femije 
 • Bar                       
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare
 • Tv

Vleresime:

 • Pastertia 5.1
 •  Comfort 5.3
 •  Facilitete 5.1
 •  Stafi 5.9
 •  Vleresimi per kosto 6
 •  Wifi falas 5
 •  Vendodhja 6.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet 

Peshqir plazhi & cadra plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price